Alacakaranlık RPG dünyası...
 
AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Maximilyan Jack Teodrakis

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Maximilyan J.Teodrakis

avatar

Lakap : Maxi
Mesaj Sayısı : 23

MesajKonu: Maximilyan Jack Teodrakis   Perş. Ağus. 06, 2009 6:34 pm
~ Karakter Özellikleri ~

# Tam Adı: Maximilyan Jack
# Soyadı: Teodrakis
# Yaşı: 18 [1711’den beri]
# Gerçek Yaşı: 298
# Cinsiyet: Erkek [Eşcinsel]
# Doğum Tarihi: 25.08.1693
# Dönüştürülme Tarihi [ölüm tarihi]: 19.02.1711
# Doğum Yeri: Atina / Yunanistan
# Lakabı: Maxi
# Burcu: Başak
# Meslek: Öğrenci
# Eski Irkı: Slav
# Yeni Irkı: Vampir
# Klan: Venture
# Özel Yetenek: Varlıkları İyileştirme Özelliği


~Fiziksel Özellikleri ~

# Saç Rengi: Siyah / Kahverengi
# Saç Şekli: Düz ve Orta uzunlukta
# Göz Rengi: Mavi [acıktığında siyah]
# Boyu: 1.80
# Kilosu: 55
# Ten Rengi: Beyaz
# Giyim Tarzı: Her zaman fark yaratmayı sever.Bazen abartılı giyinir.Normal insanlara göre aşırı farklı giyinir.


~ Yetenekleri ~

# Özel yeteneği varlıkları iyileştirme gücü en büyük yeteneğidir.
# Sanat konusunda aşırı bir yeteneği vardır.Sanatsal herşey Maxi’nin ilgisini çeker.
# Moda konusunda da yetenekli olan Maxi birçok moda ikonunu yetiştirmiştir.Ayrıca birçok ünlü markanın sahibi modacı Maxi’nin öğrencisidir.
# Sesi mükemmeldir.Tam bir rock gırtlağına sahiptir.Her türlü rock müziğini rahatlıkla söyleyebilir.
# Birçok enstruman çalabilir.Bunların başında her türlü gitar[özellikle elektro],bateri,org gelir.Ayrıca piyano,keman,buzuki çalabilmektedir.
# Maxi birçok dili anadili gibi konuşur.Başta Yunanca,Sırpça,Rusça,Arnavutça gibi Balkan dilleri gelir.Daha sonrasında Avrupa dilleri gelir.Bütün Avrupa dillerini konuşabilmektedir.Anadili gibi konuşamadığı ama bildiği diller İbranice,Arapça,Japonca,Çince gibi doğu dilleridir.


~ Dıştan Bakınca ~

‘’Uzun siyah saçları yüzünün yarısını örtecek şekildeydi.Geniş çerçeveli kaliteli gözlüğünü de taktığı zaman dışarı çıkmamak için bir neden bulamıyordu.Zaten dış görünüşüyle fark yaratıyordu.Dudağındaki piercingleri,aykırı giyinişi,aykırı saç modeli ve aykırı makyajı.Belki de fark yaratmayı seviyordu.O yüzden markaya aşırı zaafı vardı.Maxi siyah dar paça pantolon,siyah tişört ve siyah kapşonlu giymişti.Ayakkabı olarakta converse ve vanstan başka marka giymiyordu.Bu sefer siyah kıyafetlerinin altına kan kırmızısı vans giymeyi tercih etmişti.Gözlüklerini taktı ve dışarı çıktı.Gözlükleri adeta suratını kaplıyordu.Zaten küçük ve zarif bir suratı vardı.’’

~ İç Dünyası ~

Maxi asil,yetenekli,koruyucu,duygusal ve sabırlı bir kişiliğe sahiptir.Uzun süredir vampir olmasına rağmen kendini sürekli yargılamaktadır.Çok aşırı duygusal yapısı Maxi’yi olumsuz yönde etkilemektedir.Birçok defa ölüme kalkışmış ama hiçbirinde başarılı olamamıştır.Duygusal dengesizlik yüzünden dengesiz tavırları vardır. Dengesiz tavırları yüzünden bazen aşırı yaratıcı bazen ise aşırı aciz durumlara düşmektedir.Çevresine güçlü görünmeye çalışır ama başaramaz.Özgürlüğüne aşırı düşkündür.Giyim tarzındaki aykırılığıyla insanlara bir şeyler anlatmaya çalışır.’’arkadaş’’ ve ‘’dostluk’’ kavramını her şeyden üstün tutar.Konuşma yeteneği çok üstündür.Ses tonu ve konuşma becerisiyle insanları etkiler.Her zaman ters cevaplar verir.Sevdikleri için yapamadığı şey yoktur.Mazoşistdir.Her türlü maceraya atılmayı sever.Diğer kişilerden her zaman farklıdır.Ayrıca Maxi bir eşcinseldir.Vampir olmadan önce bu tercihi Maxi’nin başına çok büyük işler açmıştır.Şu anda yaşamış olduğu ‘’psikolojik’’ sorunların tek nedeni geçmişte yaşadığı olaylardır.


~ Dönüştürülmeden Önce [İnsan Hayatı] ~

Maxi 25 Ağustos 1693’de Yunanistan’da doğmuştur.Babası Yunanistan’ın en büyük hanedanlığının kralıdır.Hanedanlık soyundan gelen Maxi her zaman asil biri olarak yetiştirilmiştir.Maxi sürekli bir disiplin içinde büyütülmüştür.Aile baskısı Maxi’yi bunaltmıştır.Birçok insan Maxi’nin yerinde olmak isterken Maxi hayatından nefret etmektedir.17 yaşına geldiğinde ailesinin baskısına dayanamayan Maxi evden kaçmıştır.Ama krallıktan kaçana kadar yakalanmış ve saraya hapsedilmiştir.Bunun dışında sarayda bir köle olan Sergei ile aşk yaşamaktadır.Ailesi Maxi’nin eşcinsel olduğunu öğrendiğinde krallığa zarar vermemesi için Maxi’yi öldürtmeye karar vermişlerdir.Köylü bunu öğrendikten sonra Sergei ve Maxi’ye işkence yapmışlardır.Sergei ve Maxi köyden kaçarlarken Maxi vurulmuştur.Maxi tam ölmek üzereyken Sergei buna dayanamamış ve Maxi’yi dönüştürmüştür.


~ Dönüştürüldükten Sonra [Vampir Hayatı] ~

İlk once 1711’de Yunanistan’dan kaçan Maxi ve Sergei İngiltere’ye gitmişlerdir.Orada 12 yıl yaşamışlardır.Daha sonra Avrupa’da vampir katliamı başlamıştır.Buradan kaçan Maxi ve Sergei Finlandiya’ya gitmişlerdir.28 yıl burada yaşadıktan sonra bir sure ortadoğuya geçmişlerdir.Ortadoğuda 7 sene yaşayan Maxi ve Sergei daha sonra Avrupa’ya geri dönmüşlerdir.Vampir katliamının bittiğini öğrenen Maxi ve Sergei rahat yaşayacaklarını sandıkları sırada aşırı dinci bir grup tarafından yakalanmıştır.Yakalanmalarının nedeni eşcinsel olmalarıdır.Sergei işkence sırasında öldürülmüştür.Maxi ellerinden kurtulduktan sonra Avustralya’ya kaçmıştır.1879 yılına kadar Avustralya ve güneyde yaşayan Maxi 1879 yılında Avrupaya geri dönmüştür.Sergei’nin yokluğu Maxi’nin çok büyük bir travma yaşamasına neden olmuştur.O dönemin siyasi olayları da üstüne binince Maxi ölmek istemiştir.1880 yılından sonra insanlardan tamamen farklı bir yaşam sürmeye başlamıştır.Bazı insanlar Maxi’nin deli olduğunu düşünmüşlerdir.Bu sure zarfında hiçbir zaman insan öldürmemiştir.Yaklaşık 120 yıl akıl hastası gibi dolaşmıştır.Bu sure zarfında hayatının en kötü anlarını yaşayan Maxi 2000 yılında normal hayatına dönmeye başarmıştır.Arkadaşlarıyla yeni bir hayat kuran Maxi 2007 yılında Sergei ile karşılaşmıştır.Kendini boşlukta hisseden Maxi eski sevgilisinin adaşını görünce yeni bir umut bulmuştur.Sergei ile birlikte olmaya başlayan Maxi onu ölen sevgilisi Sergei yerine koymuştur.Görünüş ve isim bakımından tıpatıp aynı olan Sergei Maxi’nin tek umududur.


~ Zaafları ~

# Sevdiği kişiler
# Alışveriş [moda]
# Müzik [özellikle rock]
# Kan
# Özgürlük


~ Hoşlandıkları [Sevdikleri] ~

# Arkadaş canlısı kişiler
# Özgürlüklerine düşkünler
# Müzik
# Dans
# Gezmek
# Alışveriş
# Farklı şeyler
# Farklı kişiler
# Duygusal kişiler
# Sirtaki
# Uzo
# Bağımsız ruh
# Övülmek
# Gece Hayatı
# Güçlü olan kişiler
# Cesaret
# Zeka ve Mantık


~ Hoşlanmadıkları [Sevmedikleri] ~

# Sadakatsizler
# Asil olmayanlar ve kalitesizler
# Irkçılar
# Ayrımcılar
# Adaletsizler
# Aldatılmak
# İnsanları değersiz görenler
# Özgürlüğüne düşkün olmayanlar
# Emir almak
# Emir vermek
# Dalga geçenler
# Gerzekler


~ # [İLİŞKİLER] # ~

~ Arkadaşlar ~

# [Ayrılmaz İkili] #
Essié Katleén Collins

Maxi, Londra'ya gittiği sırada Essié ile tanışır. Essié'nin aykırılığı Maxi'nin hoşuna gitmiştir. Herşeyden önce ikiside vampirdir ve aykırı kişiliklerdir. Aralarındaki tek fark Maxi vejeteryan Essié ise vejeteryan değildir. Onun dışında çoğu konuda anlaşırlar. Maxi, Essié için çok değerli bir dosttur...

# [Dostlar] #
# [Suç Ortakları] #
# [Yakın Arkadaşlar] #
# [Değer Verdiklerim] #
# [Kanımın Isınık OldukLarı] #
# [Aynı Klanda OldukLarım] #
# [Sıradan] #
# [Sadece Selamlaştıklarım] #

~ Düşmanlar ~
# [Zararsızlar] #
# [İşe yaramazlar] #
# [Rakipler] #
# [Hoşlanmadığım] #
# [Baş Belası] #
# [ÖLümcül derecede nefret ettiklerim] #

~ Aşk ~
# [Şimdiki] #
# [Gözümün kaldıkLarı] #
# [Eski] #
# [Kullandıklarım] #
# [Karşılıklı] #
# [Arzuladığım] #
# [Mühürlendiğim] #

Eklenmek isteyenler...
Kurgu , icon ve nereyi istiyrosunuzz =)
[/i]


En son Maximilyan J.Teodrakis tarafından Perş. Ağus. 06, 2009 6:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Essié Katleén Collins

avatar

Lakap : Ess...
Mesaj Sayısı : 20

MesajKonu: Geri: Maximilyan Jack Teodrakis   Perş. Ağus. 06, 2009 6:39 pm

Kurgu-

...

İcon-

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Almila Eren

avatar

Lakap : Almi
Mesaj Sayısı : 98

MesajKonu: Geri: Maximilyan Jack Teodrakis   Perş. Şub. 11, 2010 10:35 am

Uygun bir yere eklersen sevinirim.

1. 2. 3.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Maximilyan Jack Teodrakis
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Twilight RPG :: Karakter :: Lejant-
Buraya geçin: